TR

HAKKIMIZDA

TERSANEMİZ

450 ton kapasitesiyle Türkiye’nin en yüksek taşıma hacmine sahip travellift’i ile hizmet veren marinamızda tekne ihtiyaçlarınızı karşılıyor, farklı boyutlardaki tekne siparişlerinizde “anahtar teslim” hizmetimizle hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

TERSANEMİZ

TEKNELERİMİZ

Tamamladığımız her yat, kendi seyir defterini oluşturmak için Bodrum'dan çıkıyor yola. Şimdiye kadar tamamladığımız eşsiz yat tasarımlarını buradan inceleyebilirsiniz.

TEKNELERİMİZ

PROJELERİMİZ

Yeni başlanan her üretim yolculuğunda mükemmel denge ve eşsiz tasarımı el işçiliğiyle kurguluyoruz. Devam eden projelerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

PROJELERİMİZ

TAMİR VE YENİLEME

34.000 m2’lik tersanemizde, 80 çalışanımızla, yılda 500’e yakın tamir ve yenileme operasyonunu üstleniyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalar üst düzey kalite standartlarını yakalayabilmemiz adına uluslararası klas firmaları ve bayrak devleti sörveyleri tarafından kontrol edilip onaylanıyor.

TAMİR VE YENİLEME

REFİT PORTFOLIO

Bazen küçük bir dokunuş değiştirir bir yatın tüm duruşunu. Ağanlar dokunuşuyla tamir edilen yatları buradan inceleyebilirsiniz.

REFİT PORTFOLIO

TASARIM &
MÜHENDİSLİK

Bizim için tasarım, basit tasarımlardan, teknik yaklaşımlardan ziyade, işlevselliği yüksek bir sanat ve tecrübe çalışmasıdır. Tasarımın başarısı; herkes tarafından farklı algılanabilecek kalitelerin ortak bir paydada buluşturulması becerisi ile ölçülür. Başarılı bir tekne tasarımı; maliyet, rahatlık, performans, güvenlik ve görünüm unsurları arasında maksimum faydayı elde etmektir. Çalışmalarımızda, birbirine bağlı bu planları her adımda dikkate alarak kusursuz bir uyum oluşturmak daima öncelikli amacımız oluyor.

TASARIM &
MÜHENDİSLİK

İLETİŞİM

N 37° 00´ 49.10
E 27° 27´ 04.44
VHF: 72
info@aganlar.com

İLETİŞİM