TR

HAKKIMIZDA

Çekek Hizmetleri

Ege Bölgesi'nin en yüksek taşıma kapasitesine sahip 450 ton travellift’imizle ve 100 ton ve 40 ton yardımcı taşıma lift’lerile 11,5 m genişliğine kadar olan tüm yatlara çekek hizmetini veriyoruz. 34.000 m2’lik tersanemizde capacity ashore: 250 yachts.

Bağlama

Akdeniz’in keyif dolu dalgalarından önceki durağınız Ağanlar Marina! 40 tane yat LOA 80m' ye kadar bağlama kapasitemizin bulunduğu marinada, WC, duş kabinleri ve diğer ihtiyaçlarınızı konforlu bir şekilde karşılayabilirsiniz. Çekek sahasında basınçlı suyla alt yıkama hizmeti de veriliyor.

Vinç ve Treyler

Ege Bölgesi'nin en yüksek taşıma kapasitesine sahip 450 ton travellift’imizle ve 100 ton ve 40 ton yardımcı taşıma lift’lerile 11,5 m genişliğine kadar olan tüm yatlara çekek hizmetini veriyoruz. Trailer: 430 ton (3 modules) taşıma lift’leri.

Alt Yıkama

Çekek sahasında basınçlı suyla alt yıkama hizmeti de veriliyor.

Front Office ve Teknik Servis

250A elektrik, su ve kışlama gibi ihtiyaçları karşılıyoruz.

Depolama

Güveninizi muhafaza ediyoruz! Misafirlerimize ait farklı malzeme ve eşyaları depo alanlarımızda güvenle saklıyoruz. Marinamızda bulunan depolama alanlarında müşterilerimiz kendilerine ait malzeme ve eşyaları saklama olanaklarına sahiptirler.